pl en
Wybierz datę
Liczba gości
 • 1 Gość
 • 2 Gości
 • 3 Gości
 • 4 Gości
 • 5 Gości
 • 6 Gości
 • 7 Gości
 • 8 Gości
 • 9 Gości
 • 10 Gości
Rezerwuj bezpośrednio

na naszej stronie, gwarantujemy najniższą cenę -  nawet do 15% taniej!

Usługi dodatkowe

Śniadania

Śniadanie jest serwowane w godzinach 7:30 -11:00 - może być dosarczone bezpośrednio do apartamentu lub można skorzystać z restauracji na parterze naszego budynku przy Placu Szczepańskim 2, w cenie 30 zł od osoby, 15 zł dla dzieci.

Lunch box

Dla Klientów wyjeżdżających we wczesnych godzinach rannych lub korzystających z wycieczek, istnieje możliwość zamówienia lunch box w cenie 30 zł za zestaw.

Internet bezprzewodowy

Dostęp, do bezprzewodowego Internetu we wszystkich apartamentach, jest bezpłatny. Wszelkie dodatkowe informacje znajdą Państwo w apartamencie.

Telewizja satelitarna

Dostęp do telewizji satelitarnej jest bezpłatny we wszystkich apartamentach. W każdym apartamencie znajdą Państwo spis wszystkich stacji telewizyjnych.

Transport z lotniska

Jeśli chcieliby Państwo zamówić transport z lotniska w Balicach lub Pyrzowicach, proszę nas wcześniej o tym poinformować, podając datę, numer lotu, miejsce wylotu oraz liczbę osób. Nasi kierowcy bezpiecznie, za wcześniej ustaloną cenę przywiozą Państwa do naszych apartamentów. Cena zależy od ilości osób oraz od położenia lotniska z którego będą Państwo odbierani. Kierowca będzie czekał przed wyjściem z hali przylotów.

Zakupy

Oferujemy zrobienie zakupów i zaopatrzenie lodówki w artykuły spożywcze przed Państwa przyjazdem – cena uzależniona od ilości zakupionych produktów.

SPA

Na Państwa życzenie możemy zorganizować zabiegi MASSAGE I  LOOK&VISAGE wykonywane przez MobileSPA book-a-balance w apartamentach. Terapeuci i kosmetyczki dotrą do Państwa z przenośnym sprzętem aby skutecznie i wygodnie wykonać zabieg. Pełna oferta usług dostępna w recepcji.

Wycieczki do Oświęcimia, Wieliczki (Kopalnia Soli) oraz do Zakopanego

Mogą Państwo u nas kupić bilety na wycieczki do WieliczkiOświęcimiaZakopanegoPiaskowej SkałyWadowic Kalwarii Zebrzydowskiej, na spływ Dunajcem oraz na spacery z przewodnikiem po centrum Krakowa i po Kazimierzu.
Przykładowe ceny biletów:

 • Oświęcim od 160 PLN/ osoba dorosła, 130 PLN/ uczniowie i studenci,
 • Wieliczka od 160 PLN / osoba dorosła 130 PLN/ uczniowie i studenci,
 • Spacer po Krakowie od 80 PLN/ osoba dorosła, 60 PLN / uczniowie i studenci,
 • Communism Tour od 160 PLN/ osoba dorosła
 • Wycieczki rowerowe po Krakowie od 85 PLN/ osoba dorosła, 70 PLN studenci/seniorzy
 • Wycieczki po Krakowie segway-em od 220 PLN

Możemy dla Państwa również zorganizować transport do Oświęcimia, Kopalni Soli w Wieliczce oraz wielu innych miejsc z własnym kierowcą. Wycieczki te są dostosowane do Państwa indywidualnych potrzeb, tzn. czas pobytu nie jest limitowany. Ceny zależą od liczby osób oraz miejsca docelowego.
Bilety można nabyć bezpośrednio u nas w biurze lub zamówić e-mailem.

Rowery

Istnieje możliwość wynajęcia rowerów w cenie 6 zł / h. Szczegółowych informacji udzieli Państwu recepcja.

Parking

Recepcja Antique Apartments zlokalizowana jest na obszarze Starego Miasta w strefie A1, która jest całkowicie wyłączona z ruchu samochodowego. Samochód można zaparkować na jednym z dostępnych w pobliżu  parkingów strzeżonych. Można również zaparkować samochód na ulicy w podstrefie A, w miejscach wyznaczonych pamiętając, że strefa płatnego parkowania w Krakowie obowiązuje od poniedziałku do soboty w godzinach  10:00 – 20:00. Godzina postoju w podstrefie A kosztuje 6 zł.Opłatę uiścić można poprzez zakup biletu w parkometrze lub za pomocą aplikacji na telefonie komórkowym.

Dodatkowe sprzątanie Apartamentów

Przy pobycie powyżej 3 nocy dodatkowe sprzątanie apartamentu jest wliczone w cenę. Jeśli życzą sobie Państwo aby apartament był sprzątany częściej, wystarczy zgłosić się do recepcji. Koszt dodatkowego sprzątania wynosi od 85 zł do 120 zł, w zależności od rodzaju i wielkości apartamentu.

Ręczniki

Przy pobycie powyżej 3 nocy wymiana ręczników jest wliczona w cenę. W przypadku krótszego pobytu ręczniki nie są wymieniane. Koszt wymiany ręczników, zestaw - 1 ręcznik duży oraz 1 ręcznik mały-15zł.

Opiekunka do dzieci 

Możliwość wynajęcia wykwalifikowanej opiekunki dla dzieci - od 50 zł / h 

ZWIERZĘTA

Zwierzęta są akceptowane w naszych apartamentach bez dodatkowych opłat. Bezpłatnie przygotujemy też dla Twojego pupila miskę, legowisko i torebki na psie odchody.

 

 

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij